Home
Mieli kolegos istorijos mokytojai,
Parašė Parašė LIMA tarybos pirmininkė Violeta Kriščiūnienė   

Pranešame, kad registracija į Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos suvažiavimą baigta. Šaunu, kad į suvažiavimą registravosi daugiau nei 150 mokytojų iš visų Lietuvos regionų: Vilniaus, Kauno, Panevėžio, šiaulių, Jurbarko.

Brangieji, susitiksime pirmadienį suvažiavime ir, to tikisi LIMA taryba, konstuktyviai padirbėsime ir smagiai pabendrausime.

 
Sveikiname!
Parašė LIMA tarybos pirmininkė Violeta Kriščiūnienė   

Mieli Kolegos,

sveikinu Jus su Mokytojo diena ir linkiu įsiklausyti į poeto Justino Marcinkevičiaus žodžius :

„Visas mano tikėjimas vaikšto mokyklos koridoriais, visos mano mintys sudėtos į mokyklos klases. Norėdami pamatyti Lietuvą žiūrėkim į mokyklą – ten ji auga...“

Linkiu, kad šiandieniniai iššūkiai sutvirtintų ir sutelktų mus - Lietuvos istorijos mokytojus !

 

 
Vilniaus miesto istorija
Parašė Eugenijus Manelis, Romualdas Samavičius   

 

Įvadas

Individualiosios Vilniaus miesto istorijos programos tikslas – padėti mokytojui supažindinti moksleivius su mūsų valstybės sostinės istorija. Ši programa padėtų moksleiviams geriau pažinti įvairius – politinius, ūkinius, kultūrinius, buitinius – miesto istorijos aspektus. Programos autoriai mano, jog ją gali įgyvendinti tiek istorijos mokytojas, tiek klasės vadovas, kuris domisi Vilniaus miesto istorija. Manytume, jog šią programą galima įgyvendinti 8 – 10 pagrindinės mokyklos klasėse dvejus-trejus mokslo metus. Programos realizavimo trukmė priklausys nuo to, ar moksleiviai pasirinks kartu su mokytoju visą programą, ar tik jos dalį – politines, ūkines, kultūrines ir buitines temas.

Programą galėtų įgyvendinti ir keli įvairių specialybių mokytojai, dėstydami šį kursą integruotai. Tačiau svarbiausia, kad ją įgyvendinant aktyviai dalyvautų  moksleiviai. Programą sudaro  keturiolika  temų. Kiekvieną jų sudaro šešios dalys - tikslai ir uždaviniai, turinys, svarstytinos problemos, kūrybinės užduotys, metodai, turinio šaltiniai. Kolegoms siūlytume šiuos darbo metodus, supažindinant moksleivius su sostinės istorija:

Skaityti daugiau...
 
.
Parašė Administrator   

Informacija ruošiama

 
..
Parašė Administrator   

Informacija ruošiama

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 50 iš 50

logo 2020 mazas failas

KONKURSAS

KONKURSO PARTNERIAI
LR Seimas
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
LII
LIMA siuntimui
VU IF
Delfi RGB-new-page-001
LNB logo
Valdovu rumai
juodas logo GoHisto

Prisijungę

Mes turime 5 svečius online